Awaria komputera? Dzwoń! Tel. 604 790 752

Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce i miejscowości ościenne - DOJAZD GRATIS!

Obsługa informatyczna firm

W dzisiejszych czasach, niezbędnym sprzętem wykorzystywanym do poprawnego działania firmy są komputery i ich peryferia. Niestety te się psują lub czasem stają się powolne. Także ze względu na bezpieczeństwo trzeba je systematycznie aktualizować. Wiąże się to z kosztami zatrudnienia informatyka.

Wasza firma może obniżyć koszty usług informatycznych, ponieważ możecie Państwo opiekę nad Waszym sprzętem informatycznym zlecić nam. Dysponujemy dużym doświadczeniem w tej dziedzinie, ponieważ nasi pracownicy wiele lat przepracowali kompleksowo obsługując duże i małe firmy świadcząc naprawy komputerów, drukarek oraz innego sprzętu komputerowego. W zależności od ilości stanowisk komputerowych w Waszej firmie możemy świadczyć usługi na zasadzie tzw. ryczałtu, lub też interweniować jednorazowo w przypadku wystąpienia awarii. Na wykonane usługi wystawiamy faktury VAT.

Usługi dla firm
Firma FWB oprócz usług w ramach okresowej opieki informatycznej wykonuje także jednorazowe usługi. W ramach naszej oferty zajmujemy się instalacją, konfiguracją, serwisowaniem oraz naprawą urządzeń komputerowych z zakresu:
  • Serwerów Windows i Linux;
  • Sieci komputerowych LAN, VLAN, WiFi;
  • Komputerowych stacji roboczych.

Ponadto w oferujemy także projektowanie profesjonalnych witryn internetowych opartych na językach: HTML5, Java Script, jQuery, CSS łącznie z zawartymi aplikacjami webowymi z wykorzystaniem skryptów PHP i MySQL. Strony przez nas wykonywane zawierają elementy tzw. CMS (ang. Content Management System) czyli systemu zarządzania treścią, za pomocą którego klient sam może samodzielnie wprowadzać nowe treści, je edytować lub też kasować. Nasze witryny są wykonane z użyciem tzw. responsywności przez co są prawidłowo wyświetlane zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.

Widok na panel "Writer" służący użytkownikowi do samodzielnego wprowadzania treści do witryny WWW.

Podczas projektowania stron dążymy do ich profesjonalnego wyglądu, co bezpośrednio przekłada się na wizerunek Państwa firmy. Po zatwierdzeniu projektu witryny przez klienta kompleksowo niezwłocznie publikujemy ją w internecie, wyszukując jak najtańszych providerów (firm odpłatnie udostępniających miejsce na serwerach oraz oferującym sprzedaż domen internetowych) i zwracając szczególną uwagę na ceny przedłużania okresu trwania wykupu tych usług.